همایش هشتم هم به پایان آمد ولی حکایت همچنان باقی است .....

عکس یادگاری از همایش هشتم ...... خاطره انگیز

 

بیانیه پایانی همایش هشتم :

 

/ 28 نظر / 60 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بابایی

باسلام مجدد قرارشدتمامی دفاتر استان زنجان ظرف یک هفته به پداثرانگشت مجهزشوند

خانم عمادالدین دفتر19 سمنان

زندگی خالی نیست،میتوان دل، خوش کرد به هر آن چیز که در آن جاریست خواه، آواز قناری باشد،خواه، یک شاخه ی گل،خواه رودی که ز سرچشمه ی باور جاریست،مثل یک پروانه،پیله ات را عاشقانه بگشای،زندگی ،فرصت یک پرواز است از خودت تا به خدا، راهی نیست … سلام استادارجمندم،کجائید بزرگوار؟؟خبری از شما نیست... هرجاکه هستید در پناه خدا سالم و تندرست باشید.

همکار

با سلام و احترام ببخشید اگر عنوان یک سند اشتباه بشه و سند تائید نهائی بشه ، ایا موردی داره ؟ مثلا تعهد غیرمالی بوده اشتباها" تعهد مالی ثبت گردیده؟

همکار

با سلام و احترام خیلی عذر میخوام یه سوال داشتم اگر سندقطعی غیرمنقولی که سهم ان اشتباه محاسبه شده باشه و خلاصه معامله ارسال شده باشه ولی خلاصه ان هنوز تائید نشده راه حل چیه ؟ اداره ثبت میگه خلاصه ان را رد میزنن ، ایا با تنظیم اقرار اصلاحیه و فرستادن به اداره ثبت و درج در پرونده مشکل حل میشه یا نه ؟

مهدی

با سلام استاد عزیز برای بنده برای بار دو کیفرخواست عدم بیمه کارمند صادر شده به نظر شما چه مجازاتی برا اینجانب در نظر گرفته خواهد شد

بابایی

باسلام وعرض ادب .نوع اسکنرخریداری شده برای دفاتر استان زنجان ازشرکت سوپریما به قیمت3600000تومان اعلام شدکه ازروز شنبه مورخ94/3/16دفاتراستان رامجهزخواهندنمود.

خانم عمادالدین دفتر19سمنان

زندگی مانند یک پتوی کوتاه است.آن را بالا میکشید،انگشت شستتان بیرون می زَنَد؛آن را پایین میکشید شانههایتان از سرما می لرزد… آدم های وسواسی مدام در حال تست اندازه پتو هستند و زندگی را نمی فهمند! ولی آدمهای شاد زانوهای خود را کمی خم میکنند و شب راحتی را سپری می کنند. ماریون هاوارد سلام بر استاد طباطبائی بزرگوار ایام به کامتان شیرین،روزهایتان توام با آرامش و وجودتان بری از هرگونه بلای ارضی و سمائی....به دعای خیرتان محتاجم.

دفتر یاری

شخص دفتر یا ر کفیل سردفتر شده و سردفتر 2فقره سند امضا شده دوران خود را تایید نهایی نکرده است حال چه راه حلی وجود دارد ؟

بخشایش 162تبریز

باعرض سلام وادب خدمت سیدبزرگوارحقیرباخبرگزاری آناج مصاحبه ای درموردقانون بیش فروش آبارتمان داشتم درصورت امکان لطف کرده وبه نمایش بگزاریدhttp://anaj.ir/p/News.aspx?id=10507&title=حکایت-قانونی-که-چهار-سال-اجرای-آن-به-تعویق-افتاده-است

مهاجر تنها 7 اراک

سلام بر استاد عزیز . امیدوارم که خرم و دلشاد باشید .بعرض میرساند که از ظاهر پیشنهاد حق التحریر پیداست که قرار نیست راههای دامپینگ بر روی برخی دفاتر بسته شود . نمیدانم با این وضعیت اسناد ، که مختصر ترین سند وکالت که فاقد متن باشد 16 خط میشود ( 5 خط برای موکل و 5 خط برای وکیل و حداقل 6 خط برای حق الثبت و مالیات و صدور الکترونیکی و حق التحریر و بهای اوراق ) تفکیک حق التحریر اسناد به مختصر و مفصل به چه معنا است . حال اگر 1 خط برای اوراق اضافه و چند خط هم برای نفرات اضافه در نظر بگیرید و حد اقل 4 خط هم برای متن وکالت محاسبه کنید ، آیا اصلا امکان تنظیم سند وکالت مختصر در این سیستم وجود دارد ؟ به هیچ وجه . پس این پیشنهاد هم اجازه دامپینگ را صادر کرده که بارها سند وکالت دو صفحه ای مفصل دیده ام که در آن حق التحریر وکالت مختصر قید شده و هم به کسانی که حق التحریر خود را خارج از تعرفه و گاهی چند برابر میگیرند اجازه میدهد که حداقل حقوق قانونی را در دفاتر خود قید کنند . آیا بهتر نیست مفصل و مختصر در تعرفه ها پیش بینی نشود ؟