همایش هفتم در جوار کریمه اهل بیت برگزار شد

برگزار شد ... چه باشکوه .... و چه عالی

/ 17 نظر / 35 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ا.م .

با سلام - آیا نمونه فاکتوری که دارائی جهت امور مالیات برارزش افزوده مظالبه کرده و بدان راضی می شود سراغ دارید تا ار سر ناجاری آنرا پر کنیم تا روز به روز بر تراکم جریمه ها ی دفاتر افروده نشود ؟ ایا بهتر نیست کانون یا جوامع سر این قصه تفاهم نامه ای با دارایی انجام دهند. ؟

دفترخانه 214 کرج

با سلام و وقت بخیر خدمت شما ،همکار گرامی... ما وبسایتی بنام سند رسمی(وب دفتر 214 کرج) ، بمنظور همکاری و تعامل بیشتر بین سردفتران و دفتریاران در فضای مجازی ایجاد کرده ایم که میخواهیم گام های زیادی در این راستا بر داریم ... گام اول= لطفا ابتدا به آدرس زیر بروید و با وبسایت ما تبادل لینک کنید: http://www.sanaderasmi.ir/post/40 خواهشمندیم پس از انجام این کار ، به ما خبر دهید... با تشکر ادمین وبسایت دفتر 214 کرج http://www.sanaderasmi.ir/

ساداتی ندای قلم

سلام وارادت خدمت استادگرامی همی افتخار برای بنده که درتمامی همایشها درجوار شما عزیز ونازنین همه همکاران عرصه مجازی وسایر عزیزانی که برای این حرفه دغدغه دارند وقبول زحمت می فرمایند وخواسته دعوت کنندگان را اجابت می کنند حضور می یابم وجای تقدیر دارد ازشما که پرچم دار این عرصه هستید وبادرود فراوان برمیزبابنان گرامی

سید رسول رسولی

عرض ارادت خدمت استاد طباطبایی حضور در جمع همکاران فرهیخته فرصت مغتنمی است برای کسب تجربه خاصه تجربیات گرانبهای اساتیدی چون حضرتعالی ، جناب آقایان امینی ، صولت یاوری ، جمشیدی ، سه یار دبستانی و .... در کنار جوانان پر تلاش عاشق حرفه کتابت چون آقایان صادقیان ، سلیمی ، عبدوس و .... در این فضای کسالت آور ملاقات همکارانی با این همه انرژی و انگیزه مرا سر ذوق می آورد و امیدوار به آینده ... از همه میزبانان و دوستان قدردانی مینمایم . بامید دیدار در همایش هشتم در مشهد ..

همکاراشنا

درتمام سایتهای مرتبط جستجوکردم تا بفهمم غیر از مقامات ،همکاران محترم چه خواسته هایی را مطرح کردند وچه توافقاتی شد وراهکارهای عملی برای برون رفت از مشکلات چه بود .چیزی نیافتم ضمن احترام به زحمات متقبله کلیه همکاران ایا این جلسه هم به تعارفات معمول وسخنرانی مقامات گذشت یا خروجی هم داشت ؟

منات

برای خودپسندها دیگران تنها یك مشت ستایشگرند. ((آنتوان دوسنت اگزوپری))

علی اکبر حسینیان 154 ساری

جناب طباطبائی عزیز با سلام و عرض ارادت و تبریک پیشاپیش عید غدیر به شما سید بزرگوار من نیز از میزبانان گرانقدر همایش هفتم سپاسگزاری مینمایم .با زیارت شما در همایش بقول بنچاق عشقتان را تیز یافتم و یافتم و باور کردم که قسمتی از شکوه و علو همایش ناشی از حضور حضرتعالی و بنچاق عزیز بود عشقتان تیز تر باد به امید دیداری دیگر .

شهریار شکرزاده

با سلام و عرض ادب عید غدیر بر شما و خانواده محترم مبارک سربلندی و سلامتیتان را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم دفترخانه 232 تبریز- شهریار

مصلح خیراندیش

سلام علبکم چه باشکوه.... و چه عالی و جای ما چه خالی... اعیاد مبارک و ایام بکامتان باد

ارحام 6 بروجرد

سلام و عرض ادب خدمت جناب استاد طباطبایی سوالی داشتم در صورت امکان راهنمایی بفرمایید برخی دفاتر به استناد برگ معرفی نامه (یک نامه مبنی بر معرفی نماینده) از طرف شرکت های خصوصی مثلا شرکت ایران خودرو و...اقدام به انتقال سند و تنظیم سایر اسناد می نمایند حال با توجه به اینکه اعطا نمایندگی می بایست با تنظیم وکالت رسمی انجام گیرد آیا چنین اقدامی قانونی است یا خیر؟