مصوبه 23 اسفند 88 هیئت مدیره کانون

بلاخره بعد از مدتها چشم انتظاری ، هیئت مدیره کانون محترم سردفتران به انتظار همکاران در خصوص ابهام بیمه پاسخ داد :

در پی مصوبه مورخ 19/12/88 هیات مدیره آقای محمد رضا دشتی اردکانی نایب رییس کانون مسوول انعقاد قرارداد با شرکت های بیمه جهت پوشش خدمات درمانی همکاران گردید. به گزارش روابط عمومی کانون نایب رییس کانون سردفتران اعلام داشت به دنبال تشکیل جلسات مختلف با شرکت های بیمه اعم از دولتی و خصوصی و با توجه به رایزنی های بعمل آمده، نهایتا در جلسه صبح روز 23/12/88 با جناب آقای دکتر کارآموز رئیس سازمان بیمه خدمات درمانی در این خصوص موافقت و هماهنگی کامل صورت پذیرفته، مقرر گردید در مورخ سه شنبه 25/12/88 از ساعت 14 الی 17 دفاتر خدمات درمانی در شهرستانها و مراکز استانها بطور اختصاصی آماده پذیرش مدارک و صدور و تمدید دفترچه های درمانی همکاران سردفتر و دفتریار و افراد تحت تکفل آنان می باشد.

از همکاران عزیز درخواست شده جهت صدور یا تمدید دفترچه های درمانی در زمان تعیین شده به دفاتر مزبور مراجعه نمایند.

/ 6 نظر / 29 بازدید
سردفتر

دوباره برگشتن سر خونه اول ما که گفته بودیم دادن خدمات بیمه کار کانون نیست باید یه سازمانی پشتش باشه بهر حال باز هم جای شکرش باقیه که فهمیدن .

قلم سلیم

با سلام.بخش نظر دهید با اشکال روبرو شد ه بودکه مرتفع گردید.خبر بیمه همکاران جدید هم اضافه شد.علیرغم اتهاماتی که به من بابت همدستی با هیات مدیره می زنند روزی 10بار برای مصاحبه با آقایان دشتی و آقا صفری مراجعه میکنم .حتی از من بابت مزاحمت دلخورند اما این طرف سال باید انجامش بدهم.لینک هم روی چشم .

.

سال نو مبارک منتظر نظرات سازنده شما هستیم. www.begid.com اولین دادگاه مجازی

عرفانیان

با سلام خدمت همکار گرامی . نوروز را به شما و خانواده محترمتان تبریک عرض نموده و سالی همراه با آرامش و موفقیت و عبادت برایتان آرزومندم . انشاالله در حرم امام رضا در لحظه تحویل سال نایب الزیارت خواهم بود. یا مقلب القلوب والابصار ، یا مدبر اللیل و النهار ، یا محول الحول و الاحوال ، حول حالنا الی احسن الحال . با تشکر : مسعود عرفانیان[گل]

سید محمد کاظمی

با سلام این بیمه هم داستانی شده . مگر نه این که قرار بود خود کانون این امر رو برعهده بگیره و دفترچه برای همکاران صادر کنه .دوباره برگشتیم سرخونه اول . جناب اقای میرزا بنویس(طباطبایی عزیز) شما که هم فکر نیکو دارید وهم دست بر قلمتان بی نظیر است لطف بفرمایید دفعه بعد که کانون و سازمان خواستند دست به اصلاح قانون بزنند در آن طرح پیشنهادی حتماً‌ یادتان باشد این ده درصد را از دست کانون خارج نموده و مبلغ آن را به یک درصد یا کمتر تقلیل دهید . شما تصور بفرمایید اگر ماهیانه ده درصد در آمد خود را که به طور متوسط بین 400 تا 500 هزارتومان است به یکی از این شرکتهای بیمه بپردازید هم در پایان سی سال خدمت بازنشستگی خواهید گرفت و هم از پوشش بیمه ای مناسبی برخوردار خواهید بود نمونه آن بیمه عمر پاسارگاد . در حالی که پرداخت این ده درصد به کانون مخصوصاً در شهرستانها دردی از ما سران دفاتر دوا نمی کند .

سید محمد کاظمی

متاسفانه قسمتی از بیانات شما درج نگردیده است . ولیکن بنده نیز با نظر شما موافقم . می بایست درصد کمتری جهت اداره کانون پرداخت شود و مابقی به یک بیمه گر معتبر اعم از سازمان تامین اجتماعی یا یک شرکت بیمه معتبر پرداخت گردد آن هم نه ده درصد و یا اگر ده درصد پرداخت نمودیم به نسبت پرداختی در زمان مستمری یا خدمات دریافت کنیم . واقعاً همانگونه که شما می فرمایید بیشترین پرداختی را داریم و کمترین خدمات را دریافت می نماییم