ثبت نام برای حضور در همایش هشتم (حرم تا حرم) آغاز شد

اطلاعیه آغاز ثبت نام متقاضیان شرکت در هشتمین همایش وبلاگ نویسان و فعالان فضای مجازی دفاتر اسناد رسمی کشور

اردیبهشت 1394  مشهد مقدس

مکان : متل توریست توس پارسیان مشهد 

برای آشنائی بیشتر و بازدید هتل  روی آدرس اینترنتی کلیک کنید. 
http://touristoos.com/vt360.html

باز آ و در چشمم نشین ای دلستان نازنین !

 با یاری و استعانت از یزدان پاک و در کنار بارگاه آسمانی هشتمین پیشوا کمیته برگزاری هشتمین همایش وبلاگ نویسان و فعالان فضای مجازی دفاتر اسناد رسمی کشور آمادگی خود را به منظور ثبت نام همکاران متقاضی شرکت در همایش هشتم اعلام می دارد .

زمان ثبت نام  از امروز تا تاریخ  1393/12/28 بوده و موکدا درخواست میگردد پس از تاریخ یاد شده از واریز هزینه و تکمیل فرم ثبت نام تا صدور اطلاعیه جدید خودداری فرمایید .

توجه : ثبت نام مجدد پس از عقد قرارداد جدید با هتل و به نرخ های سال 94 انجام و متعاقبا اطلاع رسانی خواهد گردید .

برآورد هزینه و نحوه واریز هزینه ثبت نام :

هزینه برآورد شده برای سه روز همایش بشرح ذیل می باشد که بایستی قبل از تکمیل فرم کل هزینه متناسب با تعداد نفرات شرکت کننده و طبق جدول اعلامی به حساب شماره 0103217998002 نزد بانک ملی شعبه ابوذر غفاری مشهد ،بنام خانم آزیتا افخمی صدوقی ( معرفی شده توسط کمیته برگزاری ) و یا شماره کارت 6037991452161999 واریز و سپس نسبت به ثبت نام اقدام و تصویر فیش به آدرس hamayesh8@gmail.com ایمیل و یا به نمابر 05138421500 داخلی 18 ارسال گردد.

توجه :

1-تکمیل فرم ثبت نام بدون واریز وجه مقدور نمی باشد .

2- پس از تکمیل ثبت نام برگه رزرو هتل ( واچر هتل ) بنام واریز کننده صادرو ارسال می گردد .

نوع شرکت کننده

خدمات و امکانات هتل

هزینه کل

 مقیم هتل

(خدمات واطاق)

3 شب ، هر نفر

1-     اقامت در  هتل با امکانات کامل

2-     صبحانه – ناهار – شام و میان وعده

3-     سرویس رفت و برگشت هتل به حرم مطهر

400هزار تومان بابت 3 شب اقامت


افرادخانواده

هر نفربرای

3 شب

1-     اقامت در هتل

2-     صبحانه – ناهار – شام و میان وعده

3-   سرویس رفت و برگشت هتل به حرم مطهر

 

 

300هزار تومان بابت 3 شب اقامت

غیر مقیم هتل

( بدون اطاق )

صرفا شرکت در همایش

1- ناهار – شام و میان وعده

2- شب نشینی در هتل با دیگر همکاران

240هزار تومان بابت 3 روزشرکت در همایش

تذکرات :

1-     هزینه های اعلامی شامل ( هتل ، صبحانه ، نهار،شام ، سرویس هتل به حرم مطهر و برگشت ، پذیرائی ، لوح یادبود و برگزاری همایش می باشد )

2-     با رایزنی انجام گرفته هتل با 70 در صد تخفیف رزرو گردیده و  در 3 روز همایش فقط در  اختیار  همکاران گرامی می باشد .

3-     قیمت توافق شده فقط در صورتی اعمال خواهد گردید که تا تاریخ 28 اسفند ماه نسبت به واریز هزینه اقدام و فرم ثبت نام تکمیل گردد .

4-     پس از واریز هزینه و تکمیل فرم ثبت نام برگه رزرو هتل ( واچر هتل ) بنام متقاضی صادر و مشمول افزایش نرخ نخواهد شد .                                                                                        

 با تشکر و آرزوی دیدار شما اردیبهشت 94 در مشهد

برای ثبت نام اینجا  کلیک کنید

/ 4 نظر / 30 بازدید
سردفتر ناچارا ناشناس

با عرض سلام و ارادت خدمت استاد محترم و شرمنده که سوالم را اینجا مطرح می نمایم[خجالت] استاد گرامی پدری قصد انتقال قطعی ملک تجاری خود را به فرزندانش دارد ولی ملک پایان کار شهرداری ندارد. برای انجام انتقال و تنظیم سند و همچنین اجرای صورت قانون، استعلام از شهرداری را 20 روز پیش انجام داده و استعلام در دبیرخانه شهرداری ثبت گردید منتهادر ادامه به شهرداری مراجعه نگردید تا از ابهام و مفر تبصره ماده 7 و ماده 8 ایین نامه ت ت اسناد استفاده گردد[خجالت] اینک می توان سند مزبور را با توجه به مواد مزبور تنظیم نمود؟ ایا امکان مسولیت و دردسر قانونی برای دفترخانه از ناحیه شهرداری و اداره ثبت وجود دارد؟

نصیری

باسلام به خدمت استاد گرامی امروز یکی از ارباب(وکیل وکالت ) رجوع وکالت با این مضمون که ..........وکیل مرقوم حق انجام امورادای و ثبتی ششدانگ پلاک ثبتی را دارد که به حق مراجعه به مراجع ذیصلاح پلاک ثبتی فوق را تفکیک و پس از تفکیک ..............حق واگذاری و مصالحه و فروش و انتقال ششدانگ قطعه واقع در طبقه دوم ملک فوق تحت هر پلاک ثبتی را به هر شرط و ........و لو بنام خود دارد و.....ووکیل با ارائه یک سند مالکیت تک برگی به استناد وکالت فوق در خواست تنظیم سند قطعی پلاک ثبتی واقع در طبقه دوم از پلاک تفکیکی مورد وکالت را دارد اینجانب در این خصوص مردد می باشم که اصلا وکالت فوق درست تنظیم شده است یا خیر و آیا به فرض صحت ادعای وکیل آیا غیر از واحد فوق در طبقه دو واحد دیگر وجود ندارد آیا به استناد آن وکالت تنظیم سند قطعی درست است آیا بهتر نیست موکل که خود حاضر به امضای سند می باشد اصالتا سند قطعی را امضا نماید و وکالت فوق فسخ گردد و وکیل هم به این امر رضایت دارد و غیره خواهشمند است در این خصوص نظر خود را اعلام نمایید

همکار

باسلام وعرض تبریک پیشاپیش فرارسیدن عید نوروز درخصوص تنظیم سند فروش اقساطی آیا بعد از تنظیم سندفروش اقساطی ، مورد رهن مشارکت مدنی فک میشود یا قبل از تنظیم سند فروش اقساطی؟ لطفا راهنمائی فرمائید

همكار

باسلام اميد است همكاران فعال درفضاي مجازي اين بار واقعا ارادت وتعارفات خودرا با گردهمائي درهمايش مشهد نسبت به هم قطاران خود به اثبات برسانند. حضور درهمايش دليل عملي ارادت و صحت تعارفات مكرردرفضاي مجازي است .