بازگشت همه به سوی اوست ...

با کمال تاسف امروز از طریق وبلاگهای همکاران باخبر شدم همکارانی عزیز و ارجمند از میان ما رخ بربسته اند و به به سوی معبود شتافته اند بسیار متاثر و غمگین شدم و چون بعلت بعد مسافت و عدم دسترسی به بازماندگان امکان حضور و شرکت در مراسم میسر نبود بدینوسیله ضمن عرض تسلیت و طلب صبر و تحمل این مصائب به بازماندگان این دو عزیز برای آن خلد آشیانان از خدای رحمان غفران و رحمت واسعه الهی را آرزو دارم

1- به نقل از وبلاگ جناب بارعی :

جناب آقای حمید علیزاده غنی ابادی سردفتر اسناد رسمی 1318 تهران در عنفوان جوانی به رحمت ایزدی پیوسته است و مراسم از ساعت 17 الی 30/18 در تهران پارس خیابان جشنواره چهارراه سیدالشهدا - مسجد سیدالشهدا برگزار میشود (تصور میکنم امروز چهارشنبه بوده است زیرا تاریخ در وبلاگ جناب بارعی تعیین نشده است )

2- به نقل از وبلاگ جامعه سردفتران مازندران :

در نهایت تاثر و تالم  حاج شیخ علی اکبر مهدوی سردفتر بازنشسته دفتر اسناد رسمی ۶۲ قائم شهر  و ابوی گرامی آقای وحید رضا مهدوی سردفتر اسناد رسمی ۱۷ بابل و عضو هیئت مدیره جامعه سردفتران و دفتریاران  بدیدار حق شتافت .

جامعه سردفتران و دفتریاران استان مازندران این مصیبت را به جناب آقای وحید رضا مهدوی و خانواده محترم  ایشان تسلیت عرض نموده و علو درجات برای مرحوم  و صبر و بردباری برای بازماندگان از خداوند متعال مسئلت می نماید .

ضمنا" به اطلاع همکاران می رساند مراسم تدفین روز پنجشنبه دوازدهم اردیبهشت از منزل مرحوم واقع  در قائم شهر سید محله نرسیده به مسجد صیوری (ره ) به سمت آرامگاه معتمدی بابل برگزار می گردد .    

/ 5 نظر / 38 بازدید
نوبخت

از خداوند متعال آرامش ابدی برای این عزیزان مسئلت دارم

بهروز جان فزا

سلام واحترام، خداوند آنان را مورد رحمت خود قرار داده وبرای بازماندگان صبر .

امینی

سلام و عرض ادب . کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذوالجلال و الاکرام . فقدان عزیزان موجب تألم و تأثر است و در برابر قضاء الهی جز آرزوی صبر و شکیبائی و شراکت در مصیبت و ابراز همدردی کاری از دست برنیاید . خدمت بازماندگان تسلیت و تعزیت عرض می نمایم رحمت و غفران را از درگاه احدیت اش در این ایام عزیز خواستار بوده برای بازماندگان صبر و شکیبائی بر مصیبت را مسئلت دارم .

همراه شما

با سلام وعرض ارادت ضایعه درگذشت همکاران عزیز را تسلیت عرض نموده واز خداوند برایشان طلب عفو وبخشش و برای بازماندگان صبر واجر جزیل دارم . سند اجرائیه خودرو دارم که در ان از دفترخانه درخواست شده محکوم علیه را دعوت نموده ودر صورت عدم حضور نامبرده اجرای احکام نسبت به معرفی نماینده اقدام خواهد کرد با توضیحات اینجانب نسبت به عدم وظیفه دفتر خانه در مورد دعوت از محکوم علیه اجرای احکام قانع نشده واعلام نموده که باید نسبت به دعوت از نامبرده اقدام نمایم حال این دعوت بصورت صدور اخطاریه خواهد بود ویا با ارسال نامه !!! نمی دانم در ضمن آیا عدم ارائه اسناد و مدارک مالکیت خودرو وفقط با مدارک اجرائیه می توان نسبت به تنظیم سند وکالت تعویض پلاک وسپس انتقال قطعی اقدام کرد ممنون

فتحي

مصيبت وارده را به كانون داغدار و مصيبت ديده و جامعه سردفتران و دفترياران كشور تسليت عرض مي نمايم و براي ايشان آرزوي علو درجات را از درگاه ايزد منان مسئلت دارم