/ 6 نظر / 37 بازدید
بهرام قاسمعلی

جناب طباطبائی عزیزسلام.ازاطلاع رسانی شماکمال تشکررادارم.

دفتريار

با سلام و تبريك سال جديد. متاسفانه هنوز گزينه اي روي پوز براي اينكار وجود ندارد و تماسي هم كه با پشتيبان شركت مذبور داشتم فرمودند تا پايان هفته درست ميشود وشما تا پايان هفته استعلام نكنيد!!! تا گزينه مزبور روي پوز قرار داده شود. حالا به نظر جنابعالي تكليف چيست؟! وجه بگيريم و بعداً واريز كنيم يا همان 10 هزار تومان سابق را بگيريم؟؟ متشكر

محمد

سلام استاد در رابطه با ازمون سردفتری امسال ایا سردفترانی که الان مشغول بکار هستند میتوانند در این ازمون شرکت کنندممنون

خانم عمادالدین دفتر19سمنان

وقتی که راه نمی روی یا نمی دوی،زمین هم نمی خوری. این "زمین نخوردن" محصول سکون است نه مهارت.وقتی که تصمیمی نمی گیری یا کاری نمی کنی،مسلما اشتباه هم نمی کنی؛ این "اشتباه نکردن" محصول انفعال است نه انتخاب.خوب بودن به این معنی نیست که درهای تجربه را برخود ببندی و فقط پرهیز کنی؛ خوب بودن در انتخاب های صحیح ماست که معنا پیدا کرده و شکل می گیرد. اشتباه کنید اما آن را مجددا تکرار نکنید!! این است رمز موفقیت … سلام استاد بزرگوارم،امید که حالتان خوب و ایام به کامتان شیرین باشد...غرض عرض سلامی بود به رسم ادب و شاگردی...سالم باشید.

دفتریار 1

درود آیا واریز مبلغ 30 هزار تومان اضافه شده در سال جاری به حساب ذکر شده باعث بروز اشکال خواهد شد.؟ چون مرقوم شده است: علاوه بر آن تا زمان بروزرسانی نخسه نرم افزاری سیستم پرداخت الکترونیکی مطابق شماره حساب آن استان،.... نکند همین مشکل ساز شود برای دفاتر.؟

مهدي حاجي زاده

سلام براي پرداخت هزینه استعلام ثبت مبلغ سی هزار تومان بر روی دستگاه کارتخوان ابتدا بايستي گزينه عمليات (كه بروي دستگاه pos مي باشد) سپس ترمينال و سپس مديريت ترمينال و سپس گرينه دريافت اطلاعات را كليك ميكنيد و منتظر اعلام "ارتباط با مركز برقرار شد" مي مانيد و پس از اعلام بطور خودكار بر روي دستگاه نصب ميشود .